4.05.2011

Kısa Kısa


Bu da başka bir yenilik olsun. Gün boyu ıvır zıvır o kadar çok malumat geliyor ki, yetişemiyorum. Bunları en azından böyle bir başlık altında aktarmam gerektiğine karar verdim. Başlıyorum. Duyduğuma göre ünlü rock grubu Coldplay ( çok sevmem ama olsun, birçoklarından evladır ) Ashes adlı bir filmin ortak yapımcılığına soyunmuş. Filmin başrollerinde Ray Winstone ( çok severim ), Lesley Manville ve Jim Sturges var. Merak edilen nokta elbette Coldplay'in filme müzik yapıp yapmayacağı.


Güney Koreli sinemacı Park Chan-wook ( Old Boy'u unutmak mümkün mü? ) ilk İngilizce filmini çekmeye hazırlanıyor. Filmin adı Stoker olacak ve başrolleri de Colin Firth ile Nicole Kİdman paylaşacak. Park Chan-wook'un her ikisi de Oscar ödüllü iki isimle çekeceği film şimdiden yüksek beklenti yaratmış durumda.


Buried adlı filmiyle adından söz ettiren Rodrigo Cortes'in yeni filminde de ünlü isimler yer alıyor. Filmin adı Red Lights ve başrollerde de Cillian Murphy, Sigourney Weaver ve Robert De Niro var. Gerilim türündeki filmde Murphy ve Weaver'ın canlandırdığı iki psikolog De Niro'nun canlandırdığı bir medyumun foyasını ortaya çıkarmaya çalışacak.


Son olarak bir kitap haberi vereceğim. Rob Lowe'un otobiyografisi geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı ve Vanity Fair'den okuduğum kadarıyla içinde çok olay yaratacak bölümler var. Stories I Only Tell My Friends ( Sadece Arkadaşlarıma Anlattığım Hikayeler ) adındaki otobiyografide Charlie Sheen, Sean Penn ve Matt Dillon gibi namlı "serserilerle" olan macaralarını ve -VF'den aynen aktarıyorum- Tom Cruise ile aynı yatağı paylaştığı geceyi anlatıyor Lowe. Merakla bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder